| NicoAlDoileaDinNume a întrebat:

Cam ce imi mai trebuie sa devin un actor in America sa zicem ca Vin Diesel sau Chief Prat in afara de un corp super si sa stii engleza la perfectie?

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Raspuns cat se poate de serios: noroc cu carul (sa te bage in seama si sa ajungi la sufletul vreunui producator, cand sunt atatia actori ce asteapta la usa, la ei in ograda)!
Insa exista vreo 2 romani ce au ajuns pana la Hollywood in yilele noastre. Acum ca nu au avut cine stie ce roluri, e alta poveste.

Răspuns utilizator avertizat
| Butin a răspuns:

Nu iti trebuie nici corp nici engleza. Iti trebuie talent si charismă.

| Anonimat10 a răspuns:

Normal Ca Trebuie Sa Stii Engleza La Perfectie Si Ai Si Un Accent Englezesc.

| floricicasuava a răspuns:

Talent si noroc.