| DianaIsHere123 a întrebat:

Cam prin ce sezon si prin ce serial Caroline este cu Matt in serialul Jurnalele Vampirilor? Si daca tineti minte,odata Caroline a fost torturata de cineva(cred ce de varcolaci) si Matt a sunat-o sa o intrebe unde este.Iar ea a spus ca este cu Bonnie, numai ca Bonnie era la bar.Prin ce episod era asta?

Răspuns Câştigător
| byaavd a răspuns:

Pai ea a fost rapita de varcolaci in sezonul 2, episodul 12 sau 13. Stiu ca era indragostita de Matt prin sezonul 2.

| DianaIsHere123 explică (pentru byaavd):

Mersiiii! M-ai salvat!

| byaavd a răspuns (pentru DianaIsHere123):

N-ai pentru ce ^.^

| DianaIsHere123 explică (pentru byaavd):

Imi mai zici odata te roooog! cineva ti-a sters raspunsul crying

5 răspunsuri:
| AndreeaAnghel2411 a răspuns:

Ori in sezonul 1 ori in sezonul doi intre nu stunt chiar asa de sigura. thinking

| DianaIsHere123 explică (pentru AndreeaAnghel2411):

Crezi ca ai putea sa te uiti tu cam cand este deci asta? Te ajut cu un vot si Funda...Doar daca vrei, nu este obligatoriu...big grin