| anonim_4396 a întrebat:

Canalul acela de la televizor, care se numea cândva Acasă, unde erau serialele alea româneşti, Regina, Inimă de țigan, Numai iubirea, acum se numeşte Happy sau nu? Mulțumesc.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Acasa este PRO-2 si Acasa Gold a devenit Pro Gold. Sport.ro a devenit PRO-X.

| Fatamuntilor a răspuns:

ProGold cred.Sau Pro 2
Happy nu!

| Lioana a răspuns:

Fostul post TV "Acasa" se numeste acum "PRO2".
https://www.youtube.com/watch?v=xl2_iogA3kQ

"Happy" este fostul post "Euforia"

| superAndrei a răspuns:

Actually,nu! Acasa TV din cate stiu a dat faliment, fiindca nimeni nu se mai uita. Iar la scurt timp a aparut un canal nou, care e sustinut de Antena, adica Happy.