| Fisticel a întrebat:

Când apare IT Chapter 3? Filmul ăla cu acel clovn care învie odată la 27 de ani. Am văzut pe net că o să apară și partea a 3 a.

11 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu s-a anuntat nimic, dar e putin probabil avand in vedere ca se bazau pe carti si au terminat povestea.

| Bizon95 a răspuns:

Cumva posibil
https://www.inverse.com/......-skarsgard

intr-adevar a facut o tona de bani, partea 1 a facut 700milioane $ cu un buget de numai 35 de milioane, iar partea a doua a facut deja 450milioane, asa ca la banii astia e posibil sa apara si partea a 3a, dar nimeni nu stie nimic, nu a declarat nimic asa ca numai logica "a scos asa de multi bani, posibil sa faca si o continuare" a ramas, iar cum ala rau a murit, e probabil sa fie fortata o partea a 3a

deci om trai si om vedea!

| 4ndr33y a răspuns:

L-ai vazut pe asta din 2019? Daca da, ai vazut cum se termina?

| Fisticel explică (pentru 4ndr33y):

Da l-am văzut, și tine aproape 3 ore. Ei voiau sa-l omoare pe Pennywise printr-un ritual satanic. Ritualul nu a mers, iar Pennywise s-a transformat intr-un păianjen gigant voind să i omoare pe cei 4. Iar unul dintre ei i-a venit ideea că dacă îl face clovn puteau sa l omoare, iar Pennywise s-a făcut mic și a fost omorât scoțând de unul dintre cei 4 nu îmi mai îmi amintesc de cine inima și făcută toată în bucăți. Iar apoi după ce a murit clovnul a murit și Eddie, și casa din lemn s-a făcut praf și pulbere. Iar cei 4 au rămas din nou prieteni.

| edit28 a răspuns:

Sunt doar speculatii pentru al treilea film, nu se stie inca nimic.

| Fisticel explică (pentru edit28):

Cică va apărea în 2020

| edit28 a răspuns (pentru Fisticel):

Unde scrie?

| Fisticel explică (pentru edit28):

Pe net

| edit28 a răspuns (pentru Fisticel):

Unde pe net? Ca daca te referi la asta https://www.youtube.com/watch?v=NXQTMYAyszY e doar o parodie facuta de fani.

| Castoru2 a răspuns:

Daca o sa fie ceva oficial o sa bubuie netu cu chestia asta poate o sa apara dar gen partea a 2 a a cam fost incheierea

| Fisticel explică (pentru Castoru2):

Momentan da până acum, dar posibil orice să apară la ce audiență au avut cele două părți.