| Kirandlex a întrebat:

Cand apare sezonul 3 din Tokyo Ghoul?

4 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

S-a zvonit intr-o vreme ca se va face in 2016, dar nu a aparut absolut nici un anunt. http://www.mnrdaily.com/......s/7824.htm

| xByte a răspuns:

Din cate am vazut pe forum-uri ar trebui sa apara anul acesta ( 2017 ), iar in cazul contrar anime-ul va fi anulat, si o sa continue doar manga. Dap stiu, e cam nasol daca va fi anulat, mai ales ca sezonul 2 a fost cam de cacao, iar finalul te lasa in ceata.

| Cinevacatoatalumea a răspuns (pentru xByte):

Ar fi cu adevarat naspa, mai ales ca au fost cel putin in ultimul episod scene in care nu se vedea daca acele personaje erau moarte. De exemplu dupa lupta dintre Amon si Kaneki nu s-a vazut decat Quinqe-ul lui Amon distrus si nu se vedea daca e mort.

| Dedei_Andrei_1990_XBhk a răspuns:

Aprilie 2018