| MitzaMihaii1997 a întrebat:

Cand apare the walking dead season 2 episode 5?

8 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Peste vreo 3 luni sad

| MitzaMihaii1997 explică (pentru CinevaNou):

Serios, parca episodul 4 a aparut mai usor, cam 1 luna a luat sa apara sad

| CinevaNou a răspuns (pentru MitzaMihaii1997):

Http://walkingdead.wikia.com/wiki/Season_2_%28Video_Game%29
Daca te uiti la release dates (pc) cam la toate a durat in jur de 2-3 luni. Deci o sa vedem episode 5 prin septembrie, sau pe la sfarsitul lui august cu ceva noroc...

| CinevaNou a răspuns (pentru CinevaNou):

Ps: tu cine crezi ca a murit dupa impuscaturile de la sfarsit?

| MitzaMihaii1997 explică (pentru CinevaNou):

Doamne ajuta sa fie prin august sau inainte de scoala, am repetat toate sezoanele de 3 ori pana acum ca sunt prea interesantehappy daca vrei mai chat-uim prin yahoo, id-ul meu este devilboy7799@yahoo.com, as fi incantat sa mai vorbim happy

| CinevaNou a răspuns (pentru MitzaMihaii1997):

Am calculat prost, o sa apara pe la sfarsitul lui septembrie. Dar poate totusi il scot mai repede pe asta straight face

| MitzaMihaii1997 explică:

Ma referam la joc, scuze ca n-am scris.

| StalkerSoul a răspuns (pentru MitzaMihaii1997):

TBA 2014, adica va fi anuntat anul acesta, pe ce data v-a aparea!