| anonim_4396 a întrebat:

Cand apare twilight breaking dawn part 2 la televizor? Pe ce program si la ce oara daca stiti?
Funad!:X

Răspuns Câştigător
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Din pacate inca nu a aparut pe nici un site deoarece filmul a aparut abia azi la noi.Eu am fost la cinema sa-l vad si iti zic sincer ca merita din plin.Pa,pa

| haisanu a răspuns (pentru Pufoshenia):

Scz ca intreb, dar la ce cinema ai fost? happy Si cat a costat biletul?

| Pufoshenia a răspuns (pentru haisanu):

Pai la cel din baia mare cinema city.Biletul ma costat 14 lei.Dar sunt cine-mauri la care e 17happy.

| haisanu a răspuns (pentru Pufoshenia):

Ok,mersi:*

5 răspunsuri:
| alexhardy a răspuns:

Incepand cu 14.11.12 - international
Premiera in Romania

| alexhardy a răspuns:

Primul raspuns este pentru cinema. La televizor o sa apara cel putin dupa 1.5 ani. In Romania cred ca dupa 2-3 ani.