| Miralfn a întrebat:

Cand eram mica, ma uitam in fiecare zi la un film cu Macaulay Culkin. Tin minte ca daca nu imi punea mamii prima data caseta in video ca sa ma uit la film, nu ma apucam de teme. Intre timp am pierdut caseta si am si uitat numele filmului. Nici povestea nu o mai stiu exacy, dr parca Macaulay Culkin a fost adoptat de o familie bogata, a fost invitat la aniversarea unei fetite unde s-a costumat in dracusor si a facut numai prostii. Stie cineva filmul la care ma refer?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Problem Child(1991)-Copilul problemă, acolo e faza cu drăcuşorul, vezi trailer http://www.youtube.com/watch?v=sWx6O6i_eQY. Puştiul e Michael Oliver, a jucat şi în Problem Child 2, acolo e faza cu bătaia cu mâncare http://www.youtube.com/watch?v=Qmvf4Jr0AEg

4 răspunsuri:
| Miralfn explică:

M-am uitat si eu pe lista filmelor si am citit fiecare sumar in parte, nu corespunde nici unul cu povestea pe care o tin eu minte. Cred ca am incurcat eu actorii, tin minte un copil blond si am presupus ca e Macaulay Culkin. E o scena in care baietelul arun cu cadouri in ceilalti copii, alta in care danseaza ei printre baloane. Alta in care se bat cu mancare la orfelinat. Daca tin eu minte erau crescuti de calugarite. Sigur am incurcat actorii, ca altfel nu-mi explic de ce nu se regaseste filmul in lista de pe imdb.

| Miralfn explică:

Multumesc mult, asta e filmul, imi pierdusem orice speranta ca o sa-l mai vad vreodata.

| pick1990 a răspuns:

Party Monster cred

| OmuVerde a răspuns:

Aici ai o lista cu toate filmele in care a jucat : http://www.imdb.com/name/nm0000346/ sper sa il gasesti