| Soniix a întrebat:

Cand eram mica ma uitam mereu la un film animat de Craciun. Cred ca se numea "Bunica a fost calcata de un ren", sau ceva de genul, dar nu imi aduc bine aminte. Era despre o bunica care a fost calcata de Mos Craciun cu sania, avea o brutarie, nu imi amintesc prea multe. Aveam filmul pe caseta, dar nimeni nu mai foloseste casete, si nu ma pot uita le el.
Nu stiti exact cum se numeste si unde il pot gasi pe net?

1 răspuns:
| karinutagalea a răspuns:

Daca nu-l gasesti pe net poti schimba caseta in CD si asa va merge.