| tpuareproblemetehnice a întrebat:

Cand este "Legenda Cautatorului" l`am vazut intr-o zi p protv, au fost 2 ep dar acum nu mai este este legenda lu bruce lee, in locullui, si de terminat nu se putea deoarece era doar ep 4 thinking

Răspuns Câştigător
| Katherine3003 a răspuns:

E un serial minunat. se difuzeaza doar martisad de la 14:00 pana la 16:00.

2 răspunsuri:
| Candy a răspuns:

L-am vazut si eu, este un film bun, dar nu sa terminta, nu stiu chiar cand este probabil de luni pana vineri de la ora 14:00 pana la 16:00
funda:d

| PeAfara a răspuns:

Se difuzează doar marţi, ora 14:00... până la 16:00.