| Girly97 a întrebat:

Cand incepe filmul "Singur acasa" pe PROTV?

5 răspunsuri:
| Theo94 a răspuns:

Prin decembrie in apropierea sarbatorilor de iarna.

| teo530 a răspuns:

Singur acasă cu 2 săptămâni înainte de Crăciun (vineri, reluare sâmbătă și duminică-cred), Singur acasă 2 cu o săptămână înainte de Crăciun (vineri, reluare sâmbătă și duminică-cred) și Singur acasă 3 în săptămână de Crăciun (vineri, reluare sâmbătă și duminică-cred).

| anonimusss12 a răspuns:

In apropierea Pastelui...

| andrew1997 a răspuns:

Presupun că de pe 1 decembrie (prima sămbătă din luna decembrie).

| Girly97 explică (pentru andrew1997):

Si mama mea crede la fel, ce bine ar fi sa fie adevarat. Ar fi un cadou perfect de Ziua Romaniei! happy