| Girly97 a întrebat:

Cand incepe Singur Acasa pe PROTV?

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Ma bucur ca iti place "melancolia", caci filmul acesta are o vechime in spate, cred ca nimeni din copilarie incoace nu a avut cum sa nu-l vada macar 1 data de sarbatori pe pro tv

| RAY a răspuns:

Singur Acasă va fi difuzat sâmbătă, 8 decembrie, de la 20:00.

Singur Acasă 2 va fi sâmbătă, 15 decembrie, de la 20.00.

Partea a treia, Singur Acasă 3 se va vedea pe 22 decembrie 2018, de la ora 20:00.

| Girly97 explică (pentru RAY):

Sambata 8 decembrie? Cred ca vreti sa spuneti duminica.

| RAY a răspuns (pentru Girly97):

Asa a fost anul trecut

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Înainte de Crăciun il dau ăstia pe pro tv in fiecare an, după data de 15 decembrie.

| danutzu96 a răspuns:

Gasesti toata seria pe net... La ce iti mai trebuie tv? laughing

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Cat mai tarziu, sper. Poate vine vremea sa scapam de mizeria aia de film...

| telenovelistasiempre a răspuns:

Singur Acasa va fi pe 7 decembrie pe PRO TV, iar Singur Acasa 2 va fi pe 14 decembrie pe PRO TV. Sunt 99% sigura, dar voi fi 100% cand voi cumpara sambata Tv Satelit.

| Eduarddddddd130 a răspuns:

8decembrie
15 si 22 toate cele 3 parti