| Ghost99 a întrebat:

Cand intru pe MX Player nu merge sunetul din cauza codecului AC3...ce pot sa fac?

2 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Cauti pe net codecul AC3, il descarci si-l instalezi.

| tpuuser999 a răspuns:

Downloadeaza acest fisier si pune-l in folderul downloads sau in sdcard, pe telefon: http://forum.xda-developers.com/devdb/project/dl/?id=19885&task=get.

MX Player o sa il caute automat, si daca este varianta corecta pentru telefonul tau, o sa-l foloseasca. Daca nu merge din prima intra la setari MX Player si schimba decodorul sunet pe HW+, sau selecteaza manual codecul audio.