| FinalFire a întrebat:

Cand mai incepe Leana si Costel(Vacanta Mare) si pe ce program TV?

Funda!

Răspuns Câştigător
| Piuliță a răspuns:

A inceput dar e reluare : ora 13:20 luni-vineri.

4 răspunsuri:
| WhiteProud95 a răspuns:

Nu cred ca mai incepe ...deoarece axinte s-a apucat de cantat, mugur si radu sunt in afaceri...au declarat ei la agentul vip ca nu se mai reunesc sad din pacate

| Gabryel98 a răspuns:

Sincer nu cred ca mai incepe.totusi daca cineva stie ca din toamna revin la TV sa scrie aicibig grin

| FinalFire explică:

Ma interesau doar episoadele,stiu ca nu vor mai aparea, dar ne putem bucura de Vacanta Muzicala, deoarece Radu Pietreanu canta si acum.

| florineel a răspuns:

Vacanta Mare o sa inceapa fiindca Radu si Mugur fac textele:http://www.youtube.com/watch?v=eUs7iT_51G0&feature=related