| teo530 a întrebat:

Cănd o să apară sezonul 3 din Cronicile Shannarra? Și care e personajul vostru preferat din acest serial? Și care credeți că era mai puternic Dagma Mor(din primul sezon) sau Marele Vrăjitor(din al doilea sezon)?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Am căutat și din păcate s-a anunțat că sezonul 3 a fost anulat, adică nu va mai apărea. Daca nu mă crezi intra pe Wikipedia și caută The Shannara Chronicles. Daca iti place așa tare, uită-te iar la primele două sezoane.Succes!

| MihaiNicu23 a răspuns:

La anul vor aparea.