| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Cand va aparea urmatorul sezon din true blood love struck? dar din the pretty little liars big grin?love strucklove struck

5 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Din pretty little liars nu incepe sezonul 2, ci o continuare a sezonului 1, cu inca 11 episoade. Iar din true blood incepe in vara.
happy

| Ella_1266 a răspuns:

Buna.
Sezonu urmator (4) din True blood love struck day dreaming incepe in vara lui 2011 straight face
Pa, pa.

| alexutza697595 a răspuns:

Am vazut astazi un pliant la UPC cand am platit cablul laughing. Scria despre true blood ca apare pe 19 noiembrie ora 23:00 pe HBO. De pretty little liars nu stiu nimic. Sper ca te-am ajutat:*.

| rebecca_5454 a răspuns:

Iti dau un site si te poti uita cand incep serialele tale:http://www.tvblog.ro/orarul-serialelor/

| rebecca_5454 a răspuns:

True blood incepe pe 27 iunielove struck