| adinaidk13 a întrebat:

Cand va fi filmul Twilight-Breaking DAwn la TV?

Răspuns Câştigător
| 0xBloodyKidx0 a răspuns:

Am auzit ca va fi la 8 jumatate pe Pro TV astazihappy aceeasi intrebare am pus si eu pe TPC acum ceva minute. Dar nu stiu sigur happy

11 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Probabil o sa il difuzeze anul viitor.

| angel74dm a răspuns:

Ceva cu Pro TV-ul ştiaţi voi...
Azi la Pro TV e Dansez pentru tine, nicidecum Twilight breaking dawn.
Au anunţat la Pro TV că de azi se difuzează la toate cinematografele din ţară...

| AndreiGabi a răspuns:

Nu stiu sigur cand apare la tv, dar in mod cert nu azi si nici foarte curand. Online (la o calitate urata ca si anul trecut cred) am citit ca apare de pe data de 25-noiembrie.Pana atunci asteptam. wave

| ivy a răspuns:

Azi a aparut la Cinema...deci gandeste logic. Twilight Amurg a aparut la tv doar in 2011 in Romania deci...

| MrSpooky a răspuns:

Da va fi peste un an la tv
astazi este la cinema
bafta in continuare^^

| alexandra2859 a răspuns:

Iese pe un canal romanesc(nu imi mai aduc aminte pe ce canal)in 18.11.12 atunci o sa iasa la cinema twilight breaking dawn partea a 2

| MrSpooky a răspuns (pentru alexandra2859):

Pe cat fata?laughing pe 18.11. 1912?rolling on the floor

| alexandra2859 a răspuns (pentru MrSpooky):

Ai ramas in urma, 18.11.12 inseamna 18 noiembrie 2012. fata

| MrSpooky a răspuns (pentru alexandra2859):

Sa stii ca de atunci nu am mai vazut in ce data santem crede-malaughing

| alexandra2859 a răspuns (pentru MrSpooky):

laughingeu vad data la programul schooli

| RFP a răspuns:

In RO, probabil prin 2015 laughing