| Girly97 a întrebat:

Cand va fi Singur Acasa anul acesta?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De Crăciun, uita te e super, l-am vazut in fiecare an dar ma uit si anul acesta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Prima serie va fi pe 4 decembrie dar pe Antena 1 numai dă pro tv singur acasa, seria a doua pe 11 decembrie si ultima serie pe 18 decembrie tot pe antena 1

| Frank51 a răspuns:

Probabil pe 22 23 și 24. Nu au altceva mai bun de pus așa că preferă să bage același film 10 ani la rând, complet și absolut patetic.

| Anonim890x1 a răspuns (pentru Frank51):

Anul trecut a inceput pe data de 6 decembrie cam asa laughing

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Culmea prostiei în fiecare an încă din anul 2007 și până acum l-au dat la Pro TV.
Ca să dai un film la TV trebuie mai întâi să îl cumperi.
Ăștia de la televiziuni nu mai au bani să cumpere filme așa că pe multe le repetă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cică nu îl va mai difuza Pro TV. Anul acesta îl va difuza antena 1.