| anonim_4396 a întrebat:

Care a fost filmul vostru prefererat aparut in acest an? Mie mi s-a parut destul de slabut anul asta, in afara de Sully si noul film Bourne nu mai asteptam ceva. Sully e filmul anului pentru mine. Pentru voi care e?

12 răspunsuri:
| Cancerigen a răspuns:

Salut,

Mie mi-au placut Sully, Deepwater Horizon si The Accountant care mi s-a parut cel mai bun film din 2016 din punctul meu de vedere.

| anonim_4396 explică (pentru Cancerigen):

Am auzit de Deepwater Horizon dar de Accountant nu. Am vazut acum trailer. Ai crede ca e o drama dar dupa o da intr-un fel de filme cu "spioni". Filmul asta sufera de personalitati multiple laughing.

| faramatania a răspuns:

Nu e un an deloc 'slăbuț'.Mai multe mi-au plăcut:Captain Fantastic (2016),The Magnificent Seven (2016), Snowden (2016),Nocturnal Animals (2016) și altele.

| anonim_4396 explică (pentru faramatania):

Oameni diferiti, pareri diferite. What a shocker. Trebuie sa vad Nocturnal Animals, am si uitat de acest film. Imi place cum joaca Jake Gyllenhaal.

| faramatania a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar trebuie să vezi Nocturnal Animals! Un posibil candidat la Oscar 2017

| J0B0MAT a răspuns:

Suicide Squad
Fantastic Beasts and where to find them
Warcraft

| deeeaqq a răspuns:

Nerve şi Suicide Squad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Captain America: Civil War
The Fifth Wave
Dirty Grandpa
The Revenant

Astea mi-au placut mie, sunt unele care nu mi-au venit in cap acum

| NAT0 a răspuns:

Nerve
Don't Breathe
Captain Fantastic
Suicide Squad
London has fallen
Și da, contează ordinea.

| urseyul a răspuns:

Nerve
Il recomand!

| SebiModol1998 a răspuns:

Captain America: Civil War

| Clarra1988 a răspuns:

Ar trebui sa te numesti Empty brain.
Muist ce esti.