| anonim_4396 a întrebat:

Care ați vizionat Moromeții 2 cum vi s-a părut?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am uitat eu.

Mi s-a parut inferior primului film, dar mi-a placut ca au facut si volumul 2.

Calitatea desigur, 2018, n-ai avea ce comenta acolo, dar mi s-a parut o atmosfera mult mai plictisitoare decat in primul film, de asemenea cel care l-a jucat pe Ilie Moromete ziceai ca are un zambet de magar pe fata lui si nu isi lua rolul in serios.
Pacat ca nu aveau cum sa-l puna iar pe cel care l-a jucat pe Moromete in primul film.

| Legion7X a răspuns (pentru anonim_4396):

Putea măcar să îl facă color.