| vasyuey96 a întrebat:

Care credeti ca e mai bun? Grimm sau The Walking Dead?
am inceput sa ma uit la Grimm dar am observat ca episoadele nu prea au legatura intre ele... oare asa e si The Walking Dead sau se leaga episoadele?

Răspuns Câştigător
| justagirl2 a răspuns:

Salut, eu ma uit la ambele si ca sa iti rasp la intrebarea ta-da- episoadele din the walking dead se leaga. si cele din grimm au legatura mai ales acum la ultimul episod (cred ca seful va pleca la "vanatoare" sa ii caute ustensilele lui Grimmbig grin)

| vasyuey96 explică (pentru justagirl2):

Mersi mult :p de fapt multumesc tuturor dar raspunsul tau mi se pare cel mai bun

| justagirl2 a răspuns (pentru vasyuey96):

Mercihee hee

7 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

Oricum sunt 2 genuri diferite, eu zic ca merita sa te uiti la ambelewinking si app the walking dead a primit globul de aur pentru cel mai bun serial drama (2010)

| deavolu a răspuns:

Am vazt doar The Walking Dead si episoadele se leaga intre ele
e destul de bunicel serialul

| alinutzapissy a răspuns:

Eu am vazut doar grimm.si imi place mult:X

| vasyuey96 explică (pentru alinutzapissy):

Si eu am vazut 5 episoade... in continuare ii de groaza sau nu? se leaga episoadele intre ele? daca nu, vreau sa ma apuc de altul

| alinutzapissy a răspuns (pentru vasyuey96):

Da,se leaga, uita-tetongue