| anonim_4396 a întrebat:

Care din filmele anului acesta (sau cel trecut, toamna-iarna), pe care l-ati vazut deja, credeti ca ar merita "Zmeura de Aur"?
Personal as inclina spre Immortals, sau Friends with Benefits, ca am adormit inainte sa se termine

11 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Battleship.Filmul e o onanie penala,si la scenariu,si la actori, si la regie, si la actiune, pierzi doua ore aiurea cu el, e jenant.Bineinteles,nici pe Twilight: BD2 nu il slabesc, ca e o fu*ere in cur de film si functioneaza bine ca vomitiv.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The Artist.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hai mai, ca s-au straduit sa para de epoca, ce naiba!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si ineption.
Ete na, si eu daca ma straduiesc sa fiu de epoca imi dau Oscar?
Faceam ceva prin casa si l-am lasat sa mearga fara sa ma uit la el. M-a capiat cu muzica lor de artisti.

| AshWorld a răspuns:

The Twilight Saga:Breaking Dawn Part 1. N-a luat, dar sper sa ia odata partea a 2-a la anul'. Sper asta pentru ca prea merita tongue

| anonim_4396 explică (pentru AshWorld):

S-ar putea... eu nici trailerul n-am rezistat sa il vad pana la capat rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Păi și la Immortals ai rezistat? O cunoștință are o expresie pentru astfel de producții: o spermă de film. Să mă scuze fetele...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

N-auzi ca am adormit inainte sa se termine genericul, ha, ha.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Eu aștept cu mare interes asta, pe 2012.

http://www.imdb.com/title/tt1853728/

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bai vere, e un Tarantino, ce naiba!
Cum sa dai zmeura la un Tarantino?!?!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor Cine-a zis ceva de Zmeură? Filmul nici n-a apărut încă, premiera e de Crăciun. Ziceam că îl aștept cu interes, mai ales că mi se pare că regizorii ăștia din ultima vreme, ca și scenariștii, s-au dedat numai abstracțiunilor și haosului, filme fără cap și fără coadă, care vor să transmită mesaje profunde. Nu zic că e rău, dar cred că se mai pot face filme bune și din altceva. Ăsta se anunță altfel, plus că și line-up-ul actoricesc promite multe.