| GoodMood a întrebat:

Care e cel mai amuzant film pe care l-ati vazut?

Răspuns Câştigător
| KaanNoah a răspuns:

Dacă îmi amintesc bine, filmul Dumnezeu pentru o zi. Deci e genial filmul, si e preferatul meu. Pe locul 2 ar fi The mask(masca)

11 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

I Don't Feel At Home In This World Anymore (2017),A Million Ways To Die In The West (2014),,Sex Drive (2008),Senseless (1998),Dazed And Confused (1993),Two Night Stand (2014),Five (2016)

| J0B0MAT a răspuns:

Majoritatea comediilor sunt destul de "clişeice", previzibile, motiv pentru care găsesc greu ceva amuzant cu adevărat.
O comedie bună, de calitate ar fi The disaster artist.

| aXy99 a răspuns:

The dictator.
Nu stiu daca e cel mai amuzant, dar asta mi-a venit in minte si stiu ca mi-a placut.

| laSoledad a răspuns:

Idiocracy

| DarthNiger a răspuns:

Personal, nu am un film anume ca fiind cel mai amuzant, insa unul care chiar mi-a placut a fost Haunted House, Marlon Wayans e unul dintre actorii de comedie care imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Academia de Politie ( seria), BAD BOYS 1, BAD BOYS 2, Ora de Varf, Amor la Roma... Cam atât îmi vine acum în cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei 3 nătărăi

| Clytia a răspuns:

"The Ugly Truth" cred.

| crud a răspuns:

Duplex (cu Ben Stiller); The Fockers ( Ben Stiller si Robert de Niro)

| Cduncfujndf a răspuns:

Hmm...Nu am un film de comedie, care pot să îl încadrez în "cel mai amuzant", dar de obicei caut actorii preferați și filmele de comedie în care au jucat.
Dar un film bun de comedie este Băieți buni sau Shift.

| KonungRmd a răspuns:

Let's Be Cops
Marea mahmureala1/2
21 Jump Street: O adresă de pomină
22 Jump Street
Bun venit în Zombieland
Baywatch
.Nu te pune cu Zohan
Ora de vârf