Apache
Întrebare recomandată | Apache a întrebat:

Care e cel mai bun serial al momentului pentru voi?

98 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu am un singur serial preferat şi nu urmăresc vreunul momentan, dar cred că aş mai viziona o dată "Modern Family" cu plăcere. Este foarte fresh, nebun şi haios.

| Apache explică (pentru NOname):

Cam orice productie ce il are in distributie pe Ed O'Neill e de calitate.
E un serial bun.

| ema1ih a răspuns:

Si eu m.am uitat anul trecut la modern family, dar acum ma uit la grey's anatomy

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Chiar nu pot numai unul! Sunt cateva pe care le astept cu delicii:
Grey's Anatomy,
Criminal Minds.
CSY New York,
Private Practice.
In plus, revad mereu cu aceeasi placere, M*A*S*H*.

Elianna
| Elianna a răspuns:

M.A.S.H, il revad a "n"-a oara cu aceeasi placere!
Anatomia lui Gray

| Apache explică (pentru Elianna):

M.A.S.H e printre cele mai bune seriale facute vreodata.
Vechi dar clasic.

| DenisIonut01 a răspuns:

A ta pentru totdeuna

| ianaa a răspuns:

-pretty little liars
-suleiman magnificul

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Este simplu :
Game of thrones.
Imi plac si cartile, de asemenea.

| CrazyTeenager a răspuns:

La bloc laughing.

| MissDi a răspuns:

Goosip girl este cel mai bun.

| kitty_9669 a răspuns:

Trasnitii

| HeiligKreuzAchtAcht a răspuns:

Mi-a placut foarte mult Game Of Thrones (hai dai cu sezonu' 3), si acum ma uit la Breakin Bad.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Îmi plac toate, iar dacă e SF cu atât mai bine. Răspunzându-ţi aş spune că Doctor Who.
Pe curând!

| mixxjim a răspuns:

Anatomia lui Grey

| SaveTheNature a răspuns:

Nu e al momentului.Dar cel mai bun serial este si va fi Prison Bearke

| Seby90 a răspuns:

Scrubs.

| TheStory a răspuns:

Heroes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun serial al momentului
Supernatural sau game of thrones
za best:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Breaking bad, de departe.

| IMC90 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa urmaresti si Twin Peaks happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The vampire diaries

| blueheart a răspuns:

The Big Bang Theory
Heroes
Criminal minds
Supernatural

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

NCIS:ANcheta Militara, CSI:NY Criminalisti, Dr. House (ador tipu ala si serialu desi s-a terminat de inregistrat sad )

| LoveToHate a răspuns:

Dr. House.

| MaskOfSanity a răspuns:

The Walking Dead. Vreau să încep Fringe.

| EvaneSScence a răspuns:

Grey's Anatomy, Desperate Housewives, dr. House ( nu sunt chiar de acum dar sunt foarte bune), Two And A Half Men.

| Decrepit a răspuns:

You post a question on some site and you expect answers.You think I'm the one giving the answer, Apache? Wrong, you already have the answer.

Adaptat cam aiurea, dar sa te vad daca stii.

| Apache explică (pentru Decrepit):

Mi-e prea somn acum ca sa ma.mai prind de chestii...

| Decrepit a răspuns (pentru Apache):

La Breaking Bad m-am referit.Am schimbat niste cuvinte pe care le-a spus Walt prin S4, pe la ultimele episoade, inainte sa faca acea criza din pivnita.Ar mai fi si Downtown Abbey, dar ii dau downgrade pentru Maggie Smith (o stiti sub numele de McGonacall din HP) e insuportabila si nu "curge" asa bine serialul uneori, ca in rest, e piesa.

| Userses a răspuns (pentru Decrepit):

Downgrade pentru Dame Maggie Smith? WTF? Daca stiam ce opinii ai pe alte planuri cred ca nici nu ma mai oboseam sa-ti dau reply dincolo, la o intrebare similara.

| supremxxxoxo a răspuns:

Dexter

| IoanieCriminalul a răspuns:

Naruto Shippuden :X

| kitten95 a răspuns:

The walking dead. o poveste cu zombi geniala:X

| dodicuta a răspuns:

Suleman Magnificul

| Kinus12 a răspuns:

Dynamo