Întrebare recomandată | Ivan_Ivan_1975 a întrebat:

Care e cel mai bun serial?

23 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru fiecare persoana cel mai bun este cel care ii place mai mult, nu toti au aceleasi gusturi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Friends

| faramatania a răspuns:

Twin Peaks

| Donsavas a răspuns:

Din punctul meu de vedere, Grey's anatomy este unul dintre cele mai frumoase seriale. Acest serial m-a făcut sa văd și partea frumoasa a profesiei de medic și sa mi doresc a ști mai mult pentru mine. Urmează sezonul 14, deși nu le am văzut pe toate, vreau sa văd cu ce idei noi vin din toamna și cum se termina. Mie, primele 3-4 sezoane mi au plăcut cel mai mult.

| FaraNumePls a răspuns:

Cel mai bun serial? Nu cred că există... Cred că este doar mai bine votat de critici! Acum... Ție poate sa iti placa unul și mie altul și tot așa. Dar după părerea mea, îmi plac serialele de la Net flix. Nu doar poveștile sunt interesante dar și felul în care au fost filmate. De exemplu, am văzut Riverdale, mi s-a părut interesant jocul cu luminile și nu mai zis de muzica de pe coloana sonora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

House MD.

Răspuns utilizator avertizat
| Viitorulapropiat a răspuns:

Acum depinde de fiecare in parte. Mie cel mai mult mi-A plăcut 13 reason why, American Horror story si the mentalist.

| alin131 a răspuns:

Acela care te tine in suspans happy

| sammy7 a răspuns:

Breking Bad
Walking Dead
Game of Thrones
American Horror Story
Lucifer
Narcos
Prison Break
Underground
Supernatural

| EuDOarSieu a răspuns:

Recomand cu încredere Game of Thrones!

| pixxie93 a răspuns:

Depinde de gusturi mie mi-au plăcut foarte mult : Walking Dead
American Horror Story
Black Mirror
Sense8
Game of thrones
Hannibal
Orange is the new black

| VitoScarletta a răspuns:

Attack On Titan

| Harlab_Liana_1998 a răspuns:

Grey' Anatomy sau romanesc,, Cand mama nu-i acasa''

| Icpet a răspuns:

Cititorii de oase
Family guy
Teoria Big Bang
Jucatorul

| L3G3nDaR a răspuns:

Fiecare cu categoria lui, dar eu as alege Prison break.

| Dary27 a răspuns:

The vampire diaries!

| danut2244 a răspuns:

Eu personal iti recomand Prison Break are 5 sezoane pline de actiune si Lucifer este un serial foarte bun, dar din pacate are decat 2 sezoane. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Grigor_Vasy_1995 a răspuns:

Depinde de gen sunt cateva https://www.rottentomatoes.com/top-tv/ si cel mai urmarit setial din 2017 ii Game of Thrones sezonul 7, o zii faina.

| emilianomaro a răspuns:

Cred ca ar fi The walking dead, Prison breack, Stranger things.

| Mimishiro a răspuns:

Black sails

| Darius2209 a răspuns:

Depinde de preferința fiecăruia.