| StrongHeart a întrebat:

Care e cel mai tare film pe care l-ai vazut? Un film inspirational

9 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt zeci, poate chiar sute, care mi-au plăcut (tu știi că mie imi plac filmele). Nu pot să aleg. happy
Dar, cred că am câteva frumoase, pe gustul tău:
The Shack (2017), Dragonfly (2002), What Dreams May Come (1998), Moy paren (2012), Miracles from Heaven (2016)

| StrongHeart explică (pentru floresdemayo):

Tocmai am terminat de vizionat "Miracles from Heaven". Interesant e prea putin spus, nu regret ca l-am vazut.

| floresdemayo a răspuns (pentru StrongHeart):

Mă bucur! Mâine, dacă poți, uită-te la The Shack (2017), apoi la Dragonfly (2002).

| SilentRain a răspuns:

Mie lene sa caut, iti las aici ultimul film pe care l-am vazut
https://youtu.be/6XMuUVw7TOM

| Apokales a răspuns:

Film inspirational? Nu stiu care a fost cel mai tare, am vazut prea multe. Mizez pe Stronger (2017) cu Jake Gyllenhaal.

| Legion7X a răspuns:

Sunt multe : Zbor deasupra unui cuib de cuci, Seven, Strania poveste a lui Benjamin Button , O minte sclipitoare, Fantoma mea Iubită, Schimbul în rol principal Angelina Jolie, Alexandru 2004, Salvarea lui Jessica McClure, Îngropați de vii 1990, inamicii publici, Pianistul, Zborul cu Denzel Washington, etc însă cele mai tari sunt the green mile( culoarul morții) și Lista lui Schindler.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The Boy Who Harnessed the Wind (2019) :
https://www.imdb.com/title/tt7533152/

| UnDiavol a răspuns:

Este cu Adevărată un film care ma făcut sa plâng mi-a deschis ochi enorm de mult am învață multe enorm de multe din filmul asta

Https://filmehd.se/......nline.html

| serenityxx a răspuns:

încîlcit
minion
utopiezoo
spărgătornucă
cumsăantrenezdragon