| anonim_4396 a întrebat:

Care e filmul vostru preferat?
Nu stiu la ce sa ma uit.

16 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Fifty shades of Grey (2015) si Fifty shades darker (2017) un film romantic-drama care iti atrage atentia. Cel din 2017 nu i-am gasit traducerea si e filmat cu camera video din sala de cinema.

| Sn4k3 a răspuns:

300 1,2
Gladiator
The Martian
The Accountant
War Dogs
The Hateful Eight
The Revenenant
Mad Max: Fury Road
Now You See Me 1, 2.

| Mayhem666 a răspuns:

The kings of summer. Pe ala l-am vazut de vreo 8 ori, ca mi-a placut foarte mult.

| gemeni6226 a răspuns:

Imi plac filmele gen:blow your mind
https://brightside.me/......nd-139655/

Răspuns utilizator avertizat
| PersonajFictiv a răspuns:

Seven Pounds.
Kingdom of Heaven.

| Dumbi a răspuns:

Vezi ca sunt filem pentru oameni mari, daca nu ai ce face…

Mie imi plac filmele sf, gen Hobbit(ador seria asta de filme…sper sa mai faca cateva parti, dar slabe sanse sad)…

| anonim_4396 explică (pentru Dumbi):

Dar la ce credeai ca ma uit? La Madagascar?

| Dumbi a răspuns (pentru anonim_4396):

Madagascar e super misto filmul laughing

M-am referit la acele filme cu actiune, sport(golf-ul, datul la gaura), dragoste laughing

| anonim_4396 explică (pentru Dumbi):

Nu ma uit la filme de dragoste sau sport, nici la cele cu Steven Seagal batand mafioti.

| Dumbi a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu, dar am zis un gen de filme combinat cu toate 3…

| DrowRanger a răspuns:

Nerve

| Djsssbdkbdodb a răspuns:

Am văzut un film foarte tare numit „the Prisoners". Este un thriller despre două fetițe răpite. În el joacă si Hugh Jackman și Jake Gyllenhaal. Acest film mi-a plăcut foarte mult

| gabriellitta a răspuns:

Filmul meu preferat este:Academia de vampiri, mie chiar imi place acel film

| VanDame98 a răspuns:

Over the top (cu StaIIone). Un fiIm foarte reusit! Ti-I recomand happy