| anonim_4396 a întrebat:

Care e personajul vostru preferat dintr-un film sau serial?
Al meu e "The Red Cloak" din filmul Eyes Wide Shut, adică acesta: https://ibb.co/wQpLLfw

Răspuns Câştigător
| Peachdelight a răspuns:

Geralt of Rivia din the witcher, emana multă masculinitate, acel mascul alpha si extrem de protector cu cei din jur, e tot ce vrei happy
Annalise keating din how to get Away with murder, genul de femeie puternica care te intimidează cu privirea, independenta. Un adevărat idol in ceea ce privesc unele aspecte ale vieții.
Cristina yang din anatomia lui grey, genul de persoana inteligenta dar in același timp prostuță și mega amuzanta.

Am mult mai multe personaje preferate, astea sunt câteva exemple.

16 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cred că Jack din Titanic laughing

| MadRaven a răspuns:

Lista e mai lungă, dar prima persoană care îmi vine în minte e Liv Ullmann în Autumn Sonata pentru (sau în orice alt film, dar ăsta în mod special laughing).

| syd a răspuns (pentru MadRaven):

­­­­utilizatori www­.tp­u­­.­ro care se uita la bergman – da, acum le-am vazut pe toate

| MadRaven a răspuns (pentru syd):

Hai că deja suntem 2 laughing
Spre rușinea mea am avut nevoie de mult timp să-l descopăr, eram deja de ceva timp utilizator pe TPU, poate de acolo discrepanțalaughing

| LPCTSTR a răspuns:

Annalise Keating din "How to get away with murder" si Norman Reedus din jocul "Death stranding" si "The walking dead".

| SG1995 a răspuns:

John Constantine, serialul cu același nume, iar mai nou personajul apare în Legends of Tommorow, îmi place caracterul cinic a lui Constantine.
Gregory House - House MD, cinismul și depresia lui House sunt ceva cu care mă identific.
Stella Gibson - The Fall, personajul lui Gillian Andersen e un personaj feminin puternic, deși am văzut doar vreo câteva episode din serial, m-a îndrăgostit de personaj, foarte bine jucat.
The Doctor - Doctor WHO, nici nu am ce comenta aici, personajul are mai multe încarnări, dar de departe cel mai relatabil ar fi cele reprezentate de David Tentant și Matt Smit.
Megan Hunt - Body Proof un alt personaj femin puternic pe care am ajuns să-l admir.
Și ultima dar nu ce-a din urmă :Temperace Brenan - Bones, un alt personaj bine croit.

| Werrich a răspuns:

Anastasia "Ana" Rose Grey [née Steele] din 50 Shades of Grey, cea mai buna actrita.

| JicaContra a răspuns:

Eric din The Crow, primul film
https://www.imdb.com/title/tt0109506/characters/nm0000488
aia vreau sa ma fac, cand voi fi mare :D

| morfeo a răspuns:

Hannibal in Hannibal Rising

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Angelique Boyer din serialul Teresa.
Daniel Radcliffe din seria Harry Potter.
Mai am dar ei mi-au aparut in gand imediat.

| anonim_4396 explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Urăsc personajul ăla - "Teresa".
Cel mai detestabil.

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca ai vazut serialul ca o cunosti.Adevarul este ca mie imi place de ea, chiar daca a facut atat de mult rau personajul Teresa in serial, cine l-a vazut stie la ce ma refer, felul in care actrita joaca acest personaj ma da pe spate, efectiv o ador.

| anonim_4396 explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Da, l-am văzut.
N-am nimic cu actrița dar personajul e execrabil. La fel și Rubi.

| ValentinGabi a răspuns:

Vin Diesel

| VI3 a răspuns:

Salut!
Deadpool!
Baftă!

| FrostpunkLover a răspuns:

O nominalizez pe Alice Braga din Queen of the south.