| andrei2108 a întrebat:

Care emisiune este mai amuzanta? In puii mei sau Mondenii?

Răspuns Câştigător
| Dєєa a răspuns:

In puii mei, pentru ca este o emisiune de viitor deoarece se bazeaza pe prostia romanilor, iar la cata avem noi...o sa tina aceasta emisiune mult si bine.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In puii mei smug

| georgeta27 a răspuns:

In puii mei

| Jackster a răspuns:

Eu zic ca ''In puii mei'' este mai amuzant.

Bendeac este un geniu absolut.

| Ruxiire a răspuns:

Mondenii deja au inceput sa fie plictisitori : aceleasi personaje, mai nimic nou, poate doar replicile. In schimb emisiunea " In puii mei " aduce aproape de fiecare data ceva nou, amuzant. Eu aleg " In puii mei :. happy

| Xero a răspuns:

Ambele sunt amuzante dar eu prefer In Puii Mei...

| razvyb98 a răspuns:

In puii mei este o emisiune mult mai amuzanta deoarece mai mereu vin cu ceva nou.

| Dilematix2209 a răspuns:

In puii mei este cea mai amuzanta

| Einstein100 a răspuns:

In puii mei, dar nu mai sunt episoade noi de mult timp, doar redifuzari.

| AndreySoul a răspuns:

In puii mei