| BeLyNdA a întrebat:

Care episode din naruto si naruto shippuden va plac cel mai mult? Si care personaj va place mai mult(din naruto si naruto shippuden)? De ce? Cine imi raspunde primul la toate intrebarile clar primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Gabe4You a răspuns:

Episodul meu preferat din naturo este episodul 1, iar cel din naruto shippuden este primul episod. In primul episodul din shippunden prezinta o confruntare puternica inter naruto si sasuke. si imi place scena (arena sau ruina aia), in naruto primul episod prezinta un copil simpatic, neastamparat (naruto) care are un vis puternic, acela de a ajunge ninja, pe mine asta m-a determinat sa ma uit la naruto! funda?

5 răspunsuri:
| xCookiieMonster a răspuns:

Primul episod din naruto, si din naruto shippuden este ep cand se lupta cu pain.are multe parti.personajul meu preferat este sasuke.(el vrea sa si ucida fratele pentru uciderea clanului uchiha, si dupa cel ucide pe itachi.imi pare ca intra in akatsuki) si este frumos.si foarte misterios.

| wizopo a răspuns:

Mie imi place filmu 4

| catalina88 a răspuns:

Din naruto,episodul in care naruto se bate cu sasuke, din naruto shippuden, toate)personajul caremi place este sakura pentru ca este foarte draguta. funda?

| KyraW a răspuns:

Episoadele mele preferate ar fi primele, ppentru faptul ca e starea aia de nou si de reintroducere a lui Naruto in sat.Personajul meu preferat este Rock Lee pentru ca a dat dovada de perseveranta, curaj si dragoste pentru Sakura.Plus ca e puternic si stie sa se comporte.

| B0rnC0nfuseed a răspuns:

Din naruto:episodul 1, iar din naruto shippuuden episodul 246:X:X:X...eu am 2 personaje preferate:Minato:X:X:X si Hinata:X:X:X