| AndreeaM1 a întrebat:

Care este / a fost desenul vostru preferat de pe Disney Channel?

Răspuns Câştigător
| Elli9Sweet a răspuns:

H2o - sirenele, deci il iubesc

| AndreeaM1 explică (pentru Elli9Sweet):

Iti dadeam tie funda dar nu imi apare cryingsi eu le iubesc inca laughing

6 răspunsuri:
| Bogdan4688 a răspuns:

Pair of King - perechea de regi mi-a placut foarte mult si am melodia full de la inceput pe telefon ca imi place mult!

| AndreeaM1 explică:

happy Interesant laughing

| MadduSnk a răspuns:

Hmm... Mie mi-a placut Magicienii din Waverly. adica, eu cel putin, ma regaseam in Alex ^.^

| AndraaAndra a răspuns:

Hannah Montana, desenul copilariei mele, acum imi place Magicieni din W.P!
Mai ales ca eu seman la caracter cu Alex

| SmEu a răspuns:

Asta cand ma uitam de mult laughing frati jonas sau ceva de genu laughing)