| Cristina12387 a întrebat:

Care este cel mai prost film pe care l-ai vazut?

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Chiar asa se cheama un film sau ne-ai impartasit un gand?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Există un asemenea flăcău -Jiviot takoi pareni, film sovietic. Un pumn de note, film comunist german.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Toate filmele americane de actiune, pe care le-au difuzat ProTV si Antena 1, in timpul saptamanii, dupa stirile de seara.
Nu exista film decent, care sa indeplineasca criteriile de mai sus.

| Sn4k3 a răspuns:

Halloween (2018)

| wildthing a răspuns:

Am unul proaspat in minte, nu stiu daca e prost, dar cu siguranta are un scenariu super enervant..."Boys and Girls" (2000).

| mastadont a răspuns:

Eragon. Am citit mai de mult seria lui Christopher Paolini pe care e bazat filmul și am vrut să văd dacă e ceva de capul lui, am rămas profund dezamăgit. E o mizerie de film care încearcă să combine toate cele 4 volume într-un singur fir narativ cu găuri în el cât china. Nu te uita la așa ceva, e oribil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai prost film pe care l-am vazut in ultima vreme e Tacerea mieilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Knock, knock! (2015)

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Sincer cel mai prost film din punctul meu de vedere desigur, sunt subiectiva a fost Oldboy, nu mi-a placut absolut deloc, am si renuntat la jumatatea filmului.