| gemeni6226 a întrebat:

Care este dupa parerea voastra top 5 filme horror?

Răspuns Câştigător
| brokxy a răspuns:

1. The Eye 2008 (foarte horror)
2.Annabelle 2014
3. Oculus 2013
4. IT 2017
5.The Nun

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

N-as putea sa fac un top, dar primele care imi vin acum in minte sunt:
The Conjuring 1, 2
The Autopsy of Jane Doe
Evil Dead
Creep 1, 2
The Collector 1, 2

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu ma pricep la topuri dar mie mi-a placut seria cu Chucky (sau cum se numeste papusa aia)

| Marko556 a răspuns:

4-Lights out_3-the conjuring_2-seria insidious (cap 1, 2, 3, 4)_1-evil dead(cartea morților)

| anonima12XD a răspuns:

Nu mă pricep dar dupa părerea mea ToKyo Ghoul (filmul! Este și anime dar filmul este mult mai horror) Ți-l recomand dar daca ai o inimă slabă sau stomac slab nu te uita