| arinuca a întrebat:

Care este emisiunea voastra preferata si care serial?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emisiunea sau serialul meu preferat este Pariu cu viata,il iubesc este vorba despre muzica e emotionat are sarcasm este amuzant,pur si simplu are de toate cand am vazut reclama prima data nu ma gandeam sa fie asa ceva dabia astept sa vad daca moare Ioana[nu as vrea asta ]si imi place si mai mult de cand am fost la afi palace cotroceni unde au dat concert am fost in primul rand si andrei m-a atins pe mana iar cristi[preferatul meu]mirosea a aftersheif[parfum pentru barbati]am clipuri si filmari si poze pe telefon daca vrei sa ti le dau da-mi id-ul si ti le dau pe mess, funda plizzz?

Pa, pa!

16 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Emisiune: "X Factor"
Serial: "True Blood"

| AnnaMariaaa a răspuns:

Dansez pentru tine.Grey's Anatomylove struck

| UnleashedPsycho a răspuns:

Emisiune - Tehnici esenţiale de supravieţuire, e foate interesant că uneori combini senzaţia de vomă cu râsul.
Serial - Nu mă pot hotărî, am mult prea multe.Supernatural, Sanctuary, South Park, Skins, Blue Mountain State, Prison Break etc.
Sayonara!

| Alle23 a răspuns:

Pariu cu viata love struck funda?batting eyelashes

| Catafu a răspuns (pentru Alle23):

Emisiunea x factor si serialul PARIU CU VITAT love strucklove strucklove strucklove strucklove struck

| DubiDubiDuba a răspuns:

Serialul meu preferat este cu siguranta The Vampire Diaries pentru ca este singurul serial care m-a facut sa fiu atenta la absolut fiecare episod.

| RaZoR2 a răspuns:

Iubiri Secrete,Pariu cu viata, Trasniti, IN puii mei

| larisssssa a răspuns:

Emisiune: Ochii din umbra, Fata lu' tata
Serial: PARIU CU VIATA :angryprimul loc), Iubiri secrete, Clase 406

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Castigi in 60 de secunde" si "NCIS:Ancheta militara"

| Analy a răspuns:

"Dansez pentru tine" pe ProTV.Dar mai este o emisiune care imi place mult ""Romanii au talent", astept cu nerabdare sa inceapa!

| AdRiaN20 a răspuns:

Serial : Fringe si Supernatural Emisiune: Vocea Romaniei si ROmanii au Talenthappy

| Anabella01 a răspuns:

Serial-My babysitter's a vampire :X emisiune-ochii din umbra

| MessiRăzvănykăă99 a răspuns:

Prima TV, Schimb de Mame big grin

| Hydroz a răspuns:

Tehnici esentiale de supravietuire, Iubiri secrete.

| dany2k a răspuns:

La tv imi plac emisiunile de pe discovery gen "tehnici esentiale de supravietuire"
Dar urmareste serialul "the vampire diaries" [pe vplay. ro (trebuie sa iti face cont, dar e gratis) si cred ca o sa fie si serialul tau preferatwinking

PS: serialul Friends (o super comedie)

| Alecsandra93 a răspuns:

Pariu cu viata si vocea Romaniei :X