| sonia7026 a întrebat:

Care este filmul de dragoste care v-a impresionat cel mai mult si v-a ramas in suflet?

Răspuns Câştigător
| Stoian_Luiza_1997 a răspuns:

Cred ca nu se compara niciunul cu Titanic-ul... Oricum gusturile nu se discuta... Insa sunt multe altele care m-au impresionat.si la unele chiar am si plans blushing cum ar fi :
If only
Charlie St. Cloud
Remember me
Ghost whisperer( este serial )
cu siguranta toate partile "Harry Potter "hee hee
Twilight (la fel, toate partile )
Wall-E
Step up

14 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Clasicul „A Walk to Remember" (2002).
http://www.imdb.com/title/tt0281358/
Numai bine!

| With0utName a răspuns:

A walk to remember, If only, The notebook, Titanic si altele pe care nu mi le amintesc acum

| superdorex a răspuns:

Deci sunt 3 superbe:
If only, Pacientul englez si 50/50

| Dya22 a răspuns:

Buna!
Preferatele mele sunt :
"Titanic",
"Twilight",
"New Moon",
"Eclipse",
"Breaking Dawn".
Mie mi s-au parut foarte emotionante...

| aiurea231223 a răspuns:

Cred ca dear jhon desi mie imi plac mai mult cartiile. Daca iti place romantismul incearca sa citesti invitatie la vals(daca nu ai facut-o deja ) e foarte faina cartea

| Shammal a răspuns:

Crazy & Beautiful

| Emmanuela a răspuns:

The Vow
si
Mr nobody
mau impresionat foarte mult, in fiecare secunda din film mi-au trecut 1000 de ganduri, dupa aceste filme am inceput sa privesc altfel viata...chiar daca fara oxigen nu as trai, cred ca dragostea e ma importanta!

| Adina77 a răspuns:

Buna!
,,Sweet november,,

| Korrawi a răspuns:

Original Sin
Sweet November
Seven Pounds
Cruel Intentions
Legends of the Fall
True Romance
Great Expectations

| killforfun19 a răspuns:

Titanic

| DdR a răspuns:

O comedie romantica la care ma uit de fiecare data cu placere este "H.I.T.C.H ".

| Sophy89 a răspuns:

Cele care mi-au ramas in memorie pentru ca au fost foarte emotionante si frumoase sunt:
1) The notebook
2) A walk to remember
3) PS: I love you
4) If only
Ar mai fi si altele dar astea sunt foarte bune happy

| Evanjollyne a răspuns:

Un film clasic Breakfast at Tiffany's!

| Ghitsa_Țînțari_1992 a răspuns:

Cel mai mult mi-a placut < A wolk to remember>