| DeathTheKid a întrebat:

Care este filmul vostru preferat? Al meu este The lord of the rings.

11 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Foarte bun LOTR:X:X:X chiar daca il vad de 100 de ori tot nu ma plictiseschee hee
Dar filmul meu preferat este The butterfly effect 1. Oricum si LOTR e undeva in TOP 5:X

| PrivateGod a răspuns:

Categoric : The lord of the ring!
Nu are cum sa nu iti placa un asemenea film. E superb realizat, iar povestea te lasa masca. O asemenea prietenie, cum vezi in filmul asta, un asemenea curaj, asemenea peisaje... Uimitoare!
Numai bine!

| educatie2021 a răspuns:

Cu siguranta NU Avatar ...de obice imi plac filmele cu actori buni; Inception, Turistul, etc.Am auzit ca si The lord of tthe rings o sa scoata si partea a patra pe care de abia astept s-o vad.
Au fost filme frumoase si cred ca se vor mai scoate ...asa ca nu poti (cel putin eu )sa ai un preferat ...toate filmele bune facute sunt pref mele.

| CoCaCoLa a răspuns:

Piratii din caraibe ii filmu meu preferat love struck

| DeathTheKid explică:

BLoOd, pai da l`am vazut aseara in fine, totusi este unul din filmele mele preferate mai sunt si altele cum ar fi Sinopsis The Silence of the Lambs, Angels & Demons, Ghosts of Girlfriends etc.

| bLoOd_8500 a răspuns:

The lord of the rings, ca l-ai vazut ieri seara? sunt multe filme interesante, iti dau si un exemplu "the tourist"

| 13ianca a răspuns:

Si mie imi place The Lord of the Rings:X. Piratii din Caraibe, Elizabethtown, Colectionarul de Oase, dar preferatul meu ramane Radio Flyer. O poveste emotionanta care-l are in rolul principal tot pe Elijah Wood.

| XxMALVIxX a răspuns:

Filmu' meu preferat este : Somebody to help!

| Patricia a răspuns:

Iubesc cele 3 parti:X:X:X:X Alt film nu ma captiveaza atat de tare...

| Anarchy_9738 a răspuns:

Pana acum din ce-am vazut (si am vazut o gramada, avand in vedere ca eu, daca nu vad cel putin 5 filme pe saptamana nu sunt un om fericit) LOTR are cea mai complexa poveste, cele mai multe legende, iar numele personajelor sunt pur si simplu geniale si completeaza ideea.Si cine stie... poate asta chiar s-a intamplat acum milioane de ani laughing Filmul incepe cu stapanirea oamenilor...Pe langa el filmele mele preferate mai sunt si The shining (a lui Stanley Kubrick,celalalt e praf), The shutter island si chiar daca e un film relativ slabut The nightmare on elm street (Freddy Krueger e absolut un geniu,desi am luat filmul ca pe o comedie, nicidecum ca pe unul horror- remake-ul e un dezastru total, ca majoritatea dealtfel).