| PulbereDeStea a întrebat:

Care este finalul la serialul Iffet? Cu cine va ramane ea pana la urma?

Răspuns Câştigător
| InaPysy a răspuns:

Cu Cemil, am vazut ca se casatoreau. Poti sa cauti pe Youtube ultimul episod, dar e in turca, desi cred ca vei intelege. Sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| trifoicu4foi a răspuns:

Cum cu cine? cu cine merita, normal...doar nu cu vreo puslama, auziii

| PulbereDeStea explică (pentru trifoicu4foi):

Daca nu sti sau nu vrei sa raspunzi la intrebare atunci te rog frumos sa te abtii. Ce ai scris tu nu este raspunsul la intrebarea mea.

| SmecheraaDeutziana a răspuns (pentru InaPysy):

Hei, unde gasesc ultimul episod? Stiu ca s-a terminat de mult [pe KANAL D], da' cica mai exista episoade. Cred si eu, n'avea nicio logica sfarsituu'.PLs, INAAA, raspunde, PYSY rolling on the floor))))))))).LOL, OMG.

| SmecheraaDeutziana a răspuns (pentru trifoicu4foi):

Cu cemil, retardatule! mars

| InaPysy a răspuns (pentru SmecheraaDeutziana):

Pai,pe Youtube.Le gasesti subtitrate,odata ce s-a terminat serialul. Apropo daca vrei te poti uita si la film. Dupa el s-a facut si serialul, se numeste tot Iffet, dar este mai diferit, poate o sa iti placa. Sper ca te-am ajutat!
(Nu stiu unde poti gasi filmul, eu doar am citit despre el)
winking :*

| InaPysy a răspuns (pentru PulbereDeStea):

Cu Cemil, am vazut ca se casatoreau. Poti sa cauti pe Youtube ultimul episod, dar e in turca, desi cred ca vei intelege. Sper ca te-am ajutat!