| AlexandraCroft a întrebat:

Care este numele real al actorului Dean din Supernatural?

Răspuns Câştigător
| KittyHHk a răspuns:

Jensen Ackles

aici gasesti toata distributia, adica numele fiecarui personaj:
http://www.cinemagia.ro/filme/supernatural-19994/distributie/

6 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Nume real: Jensen Ross Ackles · Locul naşterii: Dallas, Texas, SUA · Data naşterii: 01.03. 1978 (33 ani) · Ocupaţie: Actor · Constituţie: atletică · Înălţime: 183 cm · Culoarea ochilor: verzi · Culoarea părului: şaten · Zodia: Peşti · Etnie/rasă: albă · Liceul: 1990: Formado Pelo Dartmouth Elementary School in Richardson, Texas, 1993 : Formado Graduado pelo Apollo Junior High School in Richardson, Texas, 1996: Formado Pelo LV Berkner High School, Richardson, Texas · Religie: creştină · Ţara natală: SUA
Jensen Ross Ackles nascut la data de 1 Martie 1978. A fost remarcat jucat in rolul lui Eric Brady in "Days of our Lives" care i-au adus cateva nominalizari, l-a mai interpretat pe Alex in "Dark Angel" si pe Jason Teague in "Smallville". Ackles momentan joaca in serialul "Supernatural" difuzat de canalul american CW TW in rolul lui Dean Winchester impreuna cu Jared Padalecki (Sam Winchester).

Ackles are un frate, Joshua, cu trei ani mai în vârstă, şi o soră, Mackenzie, cu şapte ani mai tanara...
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| Intruder19 a răspuns:

Jensen Ackles

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Jensen Ackles
Pa, pa.

| criisz a răspuns:

Dean Winchester din Supranatural este interpretat de catre actorul Jensen Ackles

| ShiftyIsXtreme a răspuns:

Dean Winchester, Funda?sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jensen Ackles asta este numele lui