Care este personajul vostru favorit din Misterul Familiei Hunter (Street Hunter)?

Crezi ca stii totul despre filmul Misterul familiei Hunter de pe Nickelodeon?

Am pregatit un mega concurs cu 15 premii pentru cei mai mari fani ai serialului Street Hunter.

Tot ce trebuie sa faci este sa completezi acest quizz https://bit.ly/2L1493u 100% corect. Primii 15 utilizatori care au acumulat cele mai multe puncte la finalul concursului castiga fiecare cate un pachet.

Succes tuturor!

Mai multe detalii despre concurs aici https://bit.ly/2rExbgg

Regulamentul intreg aici

49 răspunsuri:
| sammy7 a răspuns:

Personajul meu preferat este max

| dyermaker a răspuns:

Salve Cookie, daca nu-ti plac concursurile, poti sa nu partikipiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu din nou, hai pe bune. Las-o naibii.

| LPCTSTR a răspuns:

Asta spuneam si eu.
Oricum, asteapta-te sa ti se "elimine raspunsul de catre editori".

| LPCTSTR a răspuns:

Mai, nu este necesar sa ne secati sufletele.
A-ti facut-o deja, acum ce se mai vrea?

| OldSoul a răspuns:

Ala micu de respira greu...
I-am uitat numele...
Daca poate un fan sa ma ajute...

PS:Facem si noi o cheta sa promovam alta intrebare?

| LPCTSTR a răspuns (pentru OldSoul):

PS: Concursul este sponsorizat, adica TPU a primit bani (pe langa cei facuti din reclame) pentru a "arata" sau mai bine spus pentru a frustra oamenii cu aceast serial (clar pentru copii) si mai nou, cu un concurs.

| OldSoul a răspuns (pentru LPCTSTR):

Asta e clar...
Ne trebu concursuri si intrebari mai bune laughing
Pe cat posibil pentru toate categoriile de varsta.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Poate rămâne si asta oară 2-3 ani in top că se lasă cu revolutie pe aici.

| SilentRain a răspuns:

Se da pachete pe TPU, ca la asistenta sociala

| RAY a răspuns:

30%

Timp de rezolvare: 18, 87 sec

wow cat de multe chesti stiu despre ceva ce nu am stiut nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

50%, te-am luat.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Multa bafta la acel pachet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Sigur, nu imi trebuie asa ceva. L-am facut la misto.

Ti-l fac cadou daca ewinking

| JackR a răspuns:

Ca in anii electorali: un pui, ulei, zahar si pantofi cu toc de la Elena Udrea. Nu prea stiu ca sa fac cu pantofii...
In fine, personajul meu preferat este Street (strada, ca personaj colectiv).

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Fix cand vreau sa fac dieta te gandesti sa imi trimiti pachetul cu un pui, ulei, zahar si pantofi cu toc de la Elena Udrea.
sa nu uiti de brocoli, salata, chesti vegane, daca imi iau nevasta vegana ajung leguma

| Logann a răspuns:

Mie imi place de aia care arata peste 18 ani.

| Ale101 a răspuns:

Max il ador

| Lioana a răspuns:

Omul Invizibil

| Mirris a răspuns:

Alta intrebare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l urmaresc, nici nu stiu daca am acel canal in grila Tv big grin

| dannyel86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ar trebui creata o sectiune separata in meniul din stanga unde fanii sa-si exprime diversele opinii.
Am patit ca in reclama aia "Verdele asta imi scoate ochii!". laughing
Daca n-ar fi in capul listei intrebarilor, zau ca nu m-ar deranja. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru dannyel86):

laughing

Daca ar fi ceva mai interesant, util...
"zau ca nu m-ar deranja"

| dannyel86 a răspuns (pentru anonim_4396):

winking

| Lostlyric a răspuns:

Ce inseamna un "film"?

| MariaXDD a răspuns:

Really? Pe cine crezi ca interesează asa ceva? Cat naiba dureaza promovarea? M-am saturat sa vad aceeasi intrebare. TPU promoveaza numai tampenii. Ai acum vreo cateva zile era prima tot o intrebare de genul...

| ZmeuNinja1980 a răspuns:

Victor Petrini

| LPCTSTR a răspuns (pentru MariaXDD):

Posibil, probabil pana nu termina acei 15 useri quiz-ul lor, nu ne vom bucura de lipsa acestor informatii inutile pe care le vedem de fiecare data "in top".