| hârtiuță_9756 a întrebat:

Care este personajul vostru preferat din "Naruto"?batting eyelashes

15 răspunsuri:
| 3thera a răspuns:

Din Shippuden imi place Sakura foarte mult, e o fata inteligenta.
La fel si Naruto... Konan in recenta manga e foarte draguta, episoadele o sa apara poate peste jumatate de an(ca manga e mult inainte). In fine, in principiu cam toti imi plac big grin.

| Psihiatra a răspuns:

Imi place Neji Hyugabatting eyelashes x) plus ca-mi place de Jiraya laughing e bestial tongue

| xSoaked a răspuns:

Sasuke smug

| lol1232 a răspuns:

Si eu ador animeurile in special Naruto si de cine imi place Naruto love struck tie?

| Ododododo a răspuns:

Konan, Karin, Minato, Sasuke, Sakura, Temari, Kankuro, Gaara, Yahiko(Pain) si Tsunade

| LuisEdward a răspuns:

Aproape toti

| Beatrice a răspuns:

Sakura [logichee hee ]

| Bot a răspuns:

Sai, pentru ca sincer.

| Biuka a răspuns:

Bunicul happy

| maria3111 a răspuns:

Naruto

| izumi a răspuns:

Naruto si Sakura. Pe Naruto il ador iar cu Sakura ma aseman foarte mult happy

| intrebarisiraspunsuri a răspuns:

Toti

| Oxiii a răspuns:

Hinata, de regulă, însă Itachi, Pain și Sasuke îmi plac la fel de mult.

| BruneTTe_1409 a răspuns:

Sasuke [Evidentlove struck]

| Phillipsandreea a răspuns:

Neji