| kMirke a întrebat:

Care este povestea serialului : " Game of Thrones "?
Explicata de voi, daca puteti nu de pe net. As vrea sa ma apuc de el.

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Mai multe familii se bat pentru putere, dar este si fantastic, adica nu e plictiseala si cel mai frumos e ca nu stii ce o sa se intample, asa ca nu te atasa de vreun personaj, mai ales la inceput.

| Bobby711 a răspuns:

Iti voi spune povestea cum m-am apucat eu de GOT.
Prietenul 1: Ba ai vazut ultimul ep din GOT?
Eu: Nu ma uit.
Prietenul 2: Ba nu stii ce pierzi trebuie sa te uiti!
Eu:Meah... poate daca n am ce face.
Prietenul 3: Esti fraier daca nu te uiti nu stii ce pierzi.
Eu(intr o zi cand nu aveam ce face)tonguelm ma plictisesc ah hai sa descarc GOT sa vad cum eu.
Tot eu dupa primele 2-3 eps:Whoah... unde ai fost toata viata mea.
Merita sa l vezi nu fa ca mine.