| anonim_4396 a întrebat:

Care este serialul vostru preferat dintre Spartacus, The vampire Diaries si Doctor House? si de ce?

14 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

TVD

| pwp a răspuns:

Dintre cele 3 ...TVD happy Are toate genurile combinate intr-un singur serial...baieti frumosi, fete la fel, actori talentati, elemente SF.
Din cele spuse de tine, eu doar la asta ma uit big grin

Dar serialul meu preferat este Greyy; s Anatomy. un serial cu si despredoctori, care am inteles ca seamana foarte mult cu Doctor House happy Deci iti recomand Dr.House big grin

Despre Spartacus nu stu nimic sad
Sper ca vei lua hotararea potrivita happy

| anonim_4396 explică (pentru pwp):

Nu era vorba sa i-au vreo deciziehappyam vrut doar sa vad ce seriale va plac si ce parere aveti despre ele. Oricum eu ma uit la toate trei, de fapt Spartacus l-am terminat de vizionat si la Dr.House am ajuns la sezonul 8 care am inteles ca este ultimul sezon si la T. V. D. astept noul episod care va aparea in 19 aprilie, adica maine.

| Dumnezău a răspuns:

The Vampire Diaries e cumplit de gretos, cel putin pentru mine. Unul din cele mai slabe si cliseice seriale pe care le-am vizionat.House mi-e antipatic rau de tot, e un ovreu arogant si enervant, desi e jucat foarte bine, cum a zis IMC90. Spartacus o da in pornache si violenta, si numai atat de multe ori, dar mi se pare peste celelalte, cat timp a jucat Andy Whitfield se vedea ca a fost cel mai bun rol al lui, si ca serialul capata alt farmec cu el, dar si scenariul este bun, desi cam liniar pe alocuri. Dintre toate trei, Spartacus e nitel mai bun, dar Game of Thrones e cel mai bun serial momentan, de departe.

| Bris a răspuns:

Toate serialele astea au farmecul lor adica Spartacus e un bun film de actiune si inspirtat din istorie, House M D e genial cum rezolva ceva ce nici tu nu ai crede ca stiintific e posibil de deslusit, The Vampire Diaries ...pai ma uit la el, de fapt ma uit la toate ...mda interesant prin poveste si cum reusesc sa creeze o clasa sociala intre vampiri dar in rest, e doar o telenovela americana asemanatoare cu Twilight.

| IMC90 a răspuns:

House MD.

Actorii din Spartacus sunt foarte buni dar Hugh Laurie e la un alt nivel. Face un rol inegalabil in House MD.

| Paulla a răspuns:

Spartacus e cel mai bun. De ce? E un serial istoric bazat pe fapte reale, actorii sunt buni, prinde foarte bine viaţa grea a sclavilor romani -şi o parte din viaţa nobilimii, dar dacă te interesează mai mult viaţa nobilimii romane încearcă Rome- şi are o intrigă foarte bună.
La House M. D actorii sunt bunicei, intriga e bună dar se cam repetă tiparul. Dacă-ţi place, încearcă Lie to Me, e foarte similar.

| LostHappiness a răspuns:

Al meu e Doctor House, pentru ca imi place mult biologia si mi-ar placea sa dau la medicina. A avut si faze tare amuzante, Doctor House fiind foarte simpatic. O seara placuta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hristos a Inviat!
Vampire diaries pentru ca imi plac vampirii si imi aduce mereu aminte despre Twilight(Amurg).
O seara buna!

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

The vampire diaries e o telenovela panarama de 3 lei. Doctor House e cel mai tare iar Spartacus e frumos dar nu am vazut decat un episod.

| muhuaxela a răspuns:

Doctor House. E un serial rupt din realitate, sunt cazuri in film care se intampla si in realitate, iar actorul este foarte, foarte bun...pe deasupra inveti si multe de la acest personaj si din film.

| RamooNebunik a răspuns:

Doctor House pentru ca inveti medicina, daca vrei sa lucri in domeniul medicinei happy

| Amiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Clar, The vampire diaries! Pentru ca este plin de actiune, dragoste. mereu te tine in suspans, iar actorii sunt absolut minunati!big grin

| silencio98 a răspuns:

The vampire diaries. Dar si Dr. House e fff bun