| TKT77 a întrebat:

Care este titlul filmului acesta? Dau FUNDĂ!

Este un film românesc, l-am văzut mai demult. Unghiul de filmare este mereu din perspectiva unui personaj, deci când un alt personaj vorbeşte parcă s-ar uita direct la tine.

Nu-mi amintesc în rest altceva, filmul a fost destul de ciudat, dar interesant în acelaşi timp, probabil a fost o dramă din modul în care vorbeau personajele, era o scenă în care o fată/femeie vorbea cu un bărbat mai în vârstă undeva afară, în natură, o discuţie mai adâncă, grea, dramatică.

1 răspuns:
| TempestUV a răspuns:

Habar n-am