| anonim_4396 a întrebat:

Care este ultimul film pe care l-ati vazut? Impresii?

10 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Den Of Thieves (2018) < un film de acțiune generos, care mi-a și plăcut >

| Sn4k3 a răspuns:

Jason Bourne, destul de bun.

| kar1GaNNN a răspuns:

Insidious 4. doua seri nu am mai putut dormi dar recomand, e foarte creepy sa te uiti la el dar nu singur laughing

| HadesSs a răspuns:

Vad ca iti plac animatiile iti recomand ''Ferdinand'' e o comedie stil animatie happy

| Lostlyric a răspuns:

Revazut Dirty Dancing. Saptamana trecuta, din greseala, ajungand in fata unui TV. Hm... Fu'dragut de fiecare data. Atmosfera prietenoasa, actorii in floarea varstei, siropul anilor '80.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ivanhoe, cel cu Elizabeth Taylor. Pierdere de timp, nici 30% nu e inspirat din roman, poveste distorsionata, joc actoricesc prost. laughing

| AlexSalling a răspuns:

Happy Death Day (2017). Teroare mare pe durata lui. Dar al tau?

| porcarumadalina a răspuns:

Frumoasa si bestiabig grin

| GigiDurul a răspuns:

Nu e ultimul film pe care l-am vazut dar e foarte tare: "The city of Ember"