| Patyi a întrebat:

Care film v-a impresionat cel mai mult si v-a facut sa plangeti? Funda big grin

17 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Lista lui Schindler. E impresionant, te face sa privesti lucrurile altfel. Merita vazut. happy

Răspuns utilizator avertizat
| SMTHING a răspuns:

1.Titanichee hee asta e clarwinking
2. A Walt To Remember![serios vizioneaza-l]
3.If only

| xgaming31 a răspuns:

Nu m-a facut sa plang, dar m-a impresionat foarte mult: The Shawshank Redemption

| faramatania a răspuns:

Love Story
The Notebook
Moulin Rouge
The Pursuit of Happiness
Suzanne's Diary for Nicholas

http://www.blogvedete.com/2011/08/23/ce-film-te-a-facut-sa-plangi/

| M25M a răspuns:

Kokuhaku(confessions) - film japonez in care tema este razbunarea. Este genial, un film care o sa ramana cu tine dupa ce l-ai terminat. Incearca nu ai sa regreti.

| xBiiaM a răspuns:

Pai, sincera sa fiu, m-a impresionat mult filmul "A walk to remember", pentru ca este o poveste de dragoste foarte emotionanta si foarte frumoasa. Cu un final putin nedorit din pacate... Ce m-a mai impresionat :Faptul ca baiatul din film are o inima de aur, nu e ca ceilalti baieti, este foarte iubaret si dragut. Faptul ca o iubeste pe fata din film (Miley Cyrus) a fost un moment foarte placut. O iubea foarte mult si ar fi facut orice pentru ea love struck Nu gasesti capacitati de-astea la multi baieti big grin. Au avut o poveste de dragoste frumoasa, pana cand, ei bine... Fata a murit din pacate sad Si inima baiatului s-a spulberat crying. Partea asta m-a facut sa plang foarte tare sad Din pacate. Ei bine, e doar un film, dar era mult mai frumos daca ar fi avut un final fericit love struck.

| maximusy a răspuns (pentru xBiiaM):

Fata din film nu e Miley Cyrus laughing) E Mandy Moore.

| xBiiaM a răspuns (pentru maximusy):

Nu stiu ce tot am cu Miley, mi-o ramas filmul ala in cap...The Last Song laughing

| maximusy a răspuns (pentru xBiiaM):

laughing

| JeSuisAnonyme a răspuns:

WarHorse
Emotionant.

| maximusy a răspuns:

Changeling sad

| Geojorjy a răspuns:

If only

| Arikumo a răspuns:

Pokemon: The Rise of Darkrai

| carmmnen a răspuns:

"A walk to remember", "Titanic" si "Love story". Toate trei sunt emotionante, fiind vorba de niste povesti de dragoste absolut minunate!happy

| CaMMpER a răspuns:

Nici chiar m-a facut sa plang...dar Titanic.

| deeutza125 a răspuns:

Titanic e un film superb il recomand