| anonim_4396 a întrebat:

Care-i faza cu Fifty Shades of Grey? De ce vorbeste atata lume de asta?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Na, film po.rno, trezeste interesul

6 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Carte de doi lei cu un succes ridicol de mare.Frustreaza pe toti.

| kiri11 a răspuns:

Un film lipsit de logica, fara o idee si care nu merita vazut nici pe gratis la TV big grin. Probabil din cauza asta toti vb despre happy

| thewomaninwhite a răspuns:

Filmul este inspirat dupa triligia lui E.L. James, Fifty shades of Grey. Sunt convinsa ca nu s-ar fi vorbit atat de mult despre el daca nu ar fi aparut filmul accesibil oricarei categorii de persoane. Citind cele 3 volume, pot spune ca filmul este o poveste de dragoste amestecata cu erotic, suspans, tulburari de personalitate, relatie creata pe dependenta si un happy end. Multi n-au retinut decat ca este vorba despre unul, Grey care o bate cu palma la fund pe Anastasia.

| thewomaninwhite a răspuns:

Am scris gresit "trilogie".

| Mykymu a răspuns:

Eu l-am vazut... filmul e slabut. Este facut dupa o carte. Filmul se zbate undeva intre dragoste-drama- erotic. Nu e foarte interesant, dar nici asa rau cum zic unii... Se vorbeste despre el fiindca foarte multi au citit cartea.

Funda?

| ionutpop32 a răspuns:

Filmul este facut dupa o carte care dupa parerea mea este mult mai buna ca filmul. Repet filmul este praf, dar poate datorita numarului mare de cititori "Fifty shades of Grey" se tot vorbeste despre film ^_^