| adytza8407 a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine cu niste filme bune de actiune thriller, aventura ca le-am vazut pe majoritatea si nu mai stiu la ce sa ma uit mersi

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Gangster Squard
Bullet To The Head
Vehicle 19
A Good Day To Die Hard
Fire With Fire
Jack Reacher
Broken City
The Last Stand
Stand Up Guys
Side Effects
Looper
Oblivion
Fast & Furious 6
Iron Man 3
Elysium (cănd va apărea)
Dredd
The Expendables 2
Skyfall
Total Recall
John Carter

| adytza8407 explică (pentru faramatania):

Mersi da pe astea le-am vazut deja probabil sunt foarte putine cele nevazute de mine

| faramatania a răspuns (pentru adytza8407):

Probabil,tu știi mai bine ce ai văzut și ce nu.

| adytza8407 explică (pentru faramatania):

Am vazut aproape toate filmele care am crezut ca sunt interesante de pe toate site-urile sper sa mai gasesc si eu ceva de vazut laughing) daca nu trebuie sa-mi schimb genul de filme laughing oricum mersi mult

| faramatania a răspuns (pentru adytza8407):

Pentru puțin!

| BlackRaven45 a răspuns:

Misiune imposibila

| OPREARADU a răspuns:

Witete la seriale pe VPLAY la pagina de colecti cauta pe categori orice vrei sunt interesante si chiar frumoase si iti recomand sa te uiti la ROBIN HOOD, Spartacus:God of arena!