| bleakk a întrebat:

Care poate sa imi explice si mie pe inteles seria Saw. Cum sunt cele 7 parti impartite si in ce constau? Am vazut 3-4 din ele insa nu unul dupa altul si am pierdut firul.L-am vazut si pe 7.Pana la urma ce conteaza si cine e criminalul?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Nu le-am vazut pe toate din serie, dar iti pot spune ca au legatura unele cu altele (consecutiv, nu pe sarite). Daca le-ai vazut pe primele 4, atunci e imposibil sa nu fi vazut principalul personaj negativ cu care s-a inceput seria. Ca ulterior aceasta "misiune" a fost preluata de discipoli, asta cred ca e mai putin interesant si, pe masura filmelor ce au urmat, din ce in ce mai plictisitor (parerea mea). Urmareste-le unul dupa altul si vei intelege ce se intampla si de ce.