| ionutzastietot_2041 a întrebat:

Care ste cel mai coool serial pe carel-ati vazut vreodata?;;; cel mai tare funda tongue

Răspuns Câştigător
| alexxa a răspuns:

Supernatural, The vampire diaries, True blood, Full metal alchemist

14 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Grey's Anatomy si Lost. cele mai tarilove struck

| annamarya483 a răspuns:

The Vampire Diaries, Lie to Me, Ghost Whisperer

| Twizzle a răspuns:

House MD

| ByoEdyy a răspuns:

Jericho!

| andreylarentiu a răspuns:

Nu am vazut prea multe dar cred ca prison break

| DeDii a răspuns:

The Vampires diaries si True Blood

| crazycolor a răspuns:

El internado

| candydream a răspuns:

Am urmarit si urmaresc multe seriale dar cel mai mult imi place Gossip girl si Merlin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Big Mommas :X comedie razi cu lacrimi laughing :X

| EnterSandman a răspuns:

Supernatural big grin, chiar imi place, imi place ca unul din personajele principale ask muzica de calitate happy(ac/dc, metallica, led zeppelin, etc... )

| edy_9424 a răspuns:

Naruto

| SkateNinja3k a răspuns:

"La Lumina Lunii" este un serial despre vampiri buni si rai care se lupta intre ei. e tare de tot.

| Bella23 a răspuns:

The Vampire Diaries, Gossip Girl, Ghost Whisperer, True Blood...toate sunt marfa:X

| samaduc a răspuns:

Damages, How i met your mother