| shantel22 a întrebat:

Care stie cum se numea desenul ala animat de pe Jetix mi se pare cu un Tata parca si un fiu care se plimbau cu un perpetuum Mobile.

Stiu doar in singur episod...cand erau intr-o pestera si trebuiau sa iasa...vedeau iesirea, dar aveau impresia ca iesire se tot indeparta de ei cu cat mergeau mai mult in directia ei.

2 răspunsuri:
| ItachiUchiha17 a răspuns:

Mi se pare ca familia Tofu.

| shantel22 explică:

Nope... nu e Tofu... era un tata si cu fiul lui pe un fel de locomotiva aprca, dar care mergam si pe apa.